Zavolejte na: +420 602 703 755

Janome | 423S

8 800 Kč
7 272,73 Kč bez DPH
na objednávku

Šicí stroj JANOME 423S je vysoce kvalitní celokovový mechanický šicí stroj. Je určený nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé. Je skvělým společníkem do každé domácnosti. Stroj disponuje 23 šicími programy a je vybaven automatickou knoflíkovou dírkou na 1 krok.

 

 

Šicí stroj Janome 423S je kvalitní celokovový mechanický stroj s volným ramenem, které umožňuje šití rukávů a nohavic. Stroj vychází z osvědčeného modelu Janome 419S, je vylepšen o některé programy. Díky průmyslovému vertikálnímu kyvnému CB chapači si dokáže poradit až s 10 vrstvami materiálu zahrnující silné tkaniny a džínoviny, ale i elastické a jemné materiály. Stroj je vybaven 23 šicími programy, díky kterým zvládne stehy základní, elastické (strečové), overlocové a plastické vyšívací stehy snadno a rychle. Stroj je vybaven automatickým navlékačem nití.
Pevnost šicího stroje je zajištěna robustním litinovým rámem, který navyšuje jeho váhu, čímž zajišťuje stabilitu při šití a současně prodlužuje jeho životnost. Mezi jeho hlavní přednosti patří i bezporuchovost. Na stroj je prodloužená záruka na 5 let.

Šířka stehů do 5 mm
Počet vzorů 23
Overlockový steh ano
Abeceda ne
Paměť ne
Plynulé nastavení délky stehu 0 - 4 mm
Typ chapače kyvný CB
Knoflíková dírka automatická
Nastavení přítlaku patky ano
Volné rameno ano
Celokovová konstrukce ano
Šití dvojjehlou ano
Výkon 85W
Váha v krabici 9,8 kg
Váha 7,3 kg
Osvětlení LED
Rozměry stroje (š × v × d) 17 × 29 × 38 cm