Zavolejte na: +420 602 703 755

Bernette | 35

7 390 Kč
6 107,44 Kč bez DPH
skladem Akce Novinka

Bernette 35 je cenově dostupný mechanický šicí stroj s 23 různými stehy a sedmi přítlačnými patkami. Nabízí jednoduché ovládání a nastavení šířky stehu, délky stehu a stehového vzoru. Má automatickou knoflíkovou dírku v jednom kroku a vynikající kvalitu stehu díky robustní kovové konstrukci.

Bernette 35 je mechanický šicí stroj bez ovládání počítačem. Šířku stehu, délku stehu a stehový vzor nastavíte snadno třemi otočnými ovladači. Snadno přístupným kolečkem můžete kdykoli během šití přizpůsobit napětí horní nitě. Bernette 35 je vybavena funkcí automatické knoflíkové dírky v jednom kroku, která urychlí a usnadní práci. S celkovým počtem 23 základních a ozdobných stehů dokážete dovést své tvůrčí nápady rychle a snadno k úspěšnému výsledku, s vynikající kvalitou stehu. Šicí stroj má ve výbavě sedm různých přítlačných patek, další lze dokoupit.

    Vlastnosti:
    23 šicích programů
    vertikální kyvný CB chapač
    volné rameno
    jednoduchá obsluha
    robustní kovová konstrukce - pro stabilní chod i při velkém zatížení
    automatická knoflíková dírka - šitá na 1 krok
    ořez nitě - na patkové tyči a bočním krytu osvětlení
    halogenové osvětlení pracovní plochy
    navlékač nitě na těle stroje
    elektronický nožní spouštěč
    šití dvojjehlou
    rychloupínací systém patek - jednoduchá výměna šicí patky
    možnost vnoření podávacích zoubků
    praktický úložný prostor

Dokoupitelné příslušenství:

chodící šicí patka, patka na vyšívání a saténové stehy, patka na našívání knoflíků, patka na elastické overlockové stehy, patka na skryté obruby, obrubovací patka, patka na našívání šňůrek, patka na látání, čirá patka na paty , patka na skrytý zip, patka s teflonovou podrážkou na kůži, koženku či pogumované materiály, patka na rovný steh a džínovinu, patka na patchwork s vodičem na odševky 6mm
speciální jehly: dvojjehla, na strečové materiály, džínovinu, kůži, mikrotex, vyšívání, kovové nitě či hrubé kordonetové nitě,
polstrovaná taška na šicí stroj s tvrdým dnem a měkčenými rukojeťmi pro přenášení

Automatická knoflíková dírka. Nemusíte zvedat jehlu nebo měnit nastavení. Váš stroj ušije všechny 4 kroky knoflíkové dírky automaticky.

7 přítlačných patek. Široká nabídka přítlačných patek nabízí řadu možností. Součástí je například patka na cik-cak, saténová patka nebo patka na knoflíkovou dírku. Se správnou patkou dokončíte vaše projekty rychle a dosáhnete excelentní kvality stehů.

2-krokové zvednutí patky. Tuto funkci využijete při šití silnějších látek, případně při šití více vrstev látky. Funkci oceníte i při quiltingu nebo při šití více vrstev džínoviny. Bernette 35 umožňuje šití široké škály materiálů – od tenkých látek až po hrubé látky.

Prostor pro příslušenství. Přihrádka na příslušenství je součástí stroje. Díky tomu budete mít Vaše příslušenství vždy po ruce.

Kompletní seznam originál Bernina tutorial návodů najdete zde.