Zavolejte na: +420 602 703 755

Bernette | 33

6 190 Kč
5 115,70 Kč bez DPH
na objednávku Akce Novinka

Bernette 33 je mechanický šicí stroj s švýcarským designem, ideální pro začátečníky v šití. Nabízí 15 různých šicích programů, maximální šířku stehu 5 mm a je vybaven dvěma tlačítky pro snadné nastavení. Má robustní konstrukci a elektronický nožní spouštěč pro jednoduché ovládání.

Cenově dostupný šicí stroj pro začátečníky - kompaktní se snadnou obsluhou.

Mechanický šicí stroj Bernette 33 ve stylovém švýcarském designu je vynikající volbou pro začátečníky. Díky jednoduché obsluze si rychle osvojíte základy šití. Stroj je trvanlivý a robustní, s vynikající kvalitou stehu a se všemi funkcemi, které začátečník může potřebovat. Všechna nastavení provedete dvěma tlačítky. Bernette 33 nabízí 15 stehů, včetně knoflíkových dírek, a maximální šířku stehu 5 mm. Přítlačná patka se zvedá ve dvou krocích as navlékačem jehly a manuálním stříháním nití je obsluha stroje opravdu jednoduchá. V základní výbavě stroje Bernette 33 je 5 různých přítlačných patek - patka pro slepý steh, zipová patka, patka pro knoflíkovou dírku s posuvným měřítkem, patka na přišívání knoflíků, patka cik-cak.

Vlastnosti:

    15 šicích programů
    Vertikální kyvný CB chapač
    Volné rameno
    Jednoduchá obsluha
    Robustní kovová konstrukce - pro stabilní chod i při velkém zatížení
    4-kroková knoflíková dírka
    Ořez nitě - na patkové tyči a bočním krytu osvětlení
    Halogenové osvětlení pracovní plochy
    Navlékač nitě na těle stroje
    Elektronický nožní spouštěč
    Šití dvojjehlou
    Rychloupínací systém patek - jednoduchá výměna šicí patky
    Možnost vnoření podávacích zoubků
    Praktický úložný prostor

Dokupitelné příslušenství:

chodící patka, patka na vyšívání a saténové stehy, patka na našívání knoflíků, patka na elastické overlockové stehy, patka na skryté obruby, obrubovací patka, patka na našívání šňůrek, patka na látání, čirá patka na quiltování patka na skrytý zip, patka s teflonovou podrážkou na kůži, koženku či pogumované materiály, patka na rovný steh a džínovinu, patka na patchwork s vodičem na odševky 6mm
speciální jehly: dvojjehla, na strečové materiály, džínovinu, kůži, mikrotex, vyšívání, kovové nitě či hrubé kordonetové nitě,
polstrovaná taška na šicí stroj s tvrdým dnem a měkčenými rukojeťmi pro přenášení

 

Jednoduché ovládání. K ovládání stroje potřebujete pouze dvě tlačítka. Jednoduše nastavíte typ a délku stehu. 4krokovou knoflíkovou dírku nastavíte rovněž pouze otočením tlačítka.

Prostor pro příslušenství. Přihrádka na příslušenství je součástí stroje. Díky tomu budete mít Vaše příslušenství vždy po ruce.

Poloautomatický navlékač jehly. Komplikované navlékání jehly je minulostí. Bernette 33 je připraven k práci za pár vteřin.

Šířka stehu 5 mm. Vhodné zejména pro dekorativní šití. Vytvářejte nádherné aplikace téměř bez námahy.

2-krokové zvednutí patky. Tuto funkci využijete při šití silnějších látek, případně při šití více vrstev látky.

Kompletní seznam originál Bernina tutorial návodů najdete zde.