Zavolejte na: +420 602 703 755

Bernette | 05 Crafter

9 190 Kč
7 595,04 Kč bez DPH
na objednávku Akce Novinka

Bernette 05 Crafter je robustní šicí stroj s 30 exkluzivními stehy, včetně super pružného a přikrývkového stehu. Šířku stehů lze nastavit až na 6 mm a délku na 4 mm. Stroj disponuje dvěma LED diodami pro optimální osvětlení pracovního prostoru a obsahuje 6 přítlačných patek. Další vlastnosti zahrnují maximální rychlost šití 1 100 stehů za minutu, kompenzační podložku, nastavitelnou hustotu stehu pro knoflíkové dírky a pružné stehy, nastavitelný přítlak patky, ruční navlékač jehly, ruční odřezávač nití a rotační chapač. S Bernette 05 Crafter se stanete mistrem šití a vaše projekty budou vypadat profesionálně a precizně.

Bernette 05 Crafter - Robustní šicí stroj pro kreativní a všestranné použití

Šicí stroj Bernette 05 Crafter je navržen pro ty, kteří mají rádi kreativitu a potřebují všestranný nástroj pro šití. S tímto strojem zvládnete vytvořit nádherné šaty i moderní doplňky s lehkostí.

Stroj disponuje celkem 30 exkluzivními stehy, včetně super pružného stehu a přikrývkového stehu, které vám umožní šít vše, co si představíte. Šířku stehů lze nastavit až na 6 mm a délku na 4 mm. Pracovní prostor je perfektně osvětlen dvěma LED diodami ve dvou různých polohách, což zajišťuje optimální viditelnost při práci.

Vaši kreativitu podpoří také 6 přítlačných patek, které jsou součástí základního příslušenství. Dále se můžete těšit na další skvělé vlastnosti, jako je maximální rychlost šití 1 100 stehů za minutu, kompenzační podložka, nastavitelná hustota stehu pro knoflíkové dírky a pružné stehy, nastavitelný přítlak patky, ruční navlékač jehly, ruční odřezávač nití a rotační chapač.

S Bernette 05 Crafter se stanete mistrem šití a vaše projekty budou vypadat profesionálně a precizně. Nechte se inspirovat a vyjádřete svou kreativitu s tímto skvělým šicím strojem.

Vlastnosti:

    maximální rychlost šití (1 100 st./min)
    30 nejdůležitějších stehů
    super pružný steh (Lycra) a přikrývkový steh
    kompenzační podložka
    2 zářivé LED diody
    sada jehel Bernina 130/705 H
    6 přítlačných patek v základní výbavě
    nastavitelná hustota stehu pro knoflíkové dírky a pružné stehy
    nastavitelný přítlak patky
    ruční navlékač jehly, ruční odřezávač nití
    rotační chapač


Široká nabídka stehů pro všechny vaše potřeby. Kromě 30 nejdůležitějších stehů včetně knoflíkové dírky v jednom kroku nabízí Bernette 05 Crafter také dva nejžádanější stehy: steh Lycra pro super pružné látky a přikrývkový steh. I náročný uživatel si přijde na své.

Dokonalé vedení látky pro Vaše pohodlí. Zajištění rovnoměrného podávání látky nebylo nikdy jednodušší, díky nastavitelnému přítlaku patky. Nechtěné řasení tenkých nebo hrubých látek je minulostí. Nastavením napětí horní nitě dosáhnete optimálního vyvážení horní a spodní nitě.

Zasouvatelný podavač. Se zasunutým podavačem dosáhnete bez problémů rovnoměrných stehů při látání a šití volným pohybem. Podavač zasunete jednoduchým pohybem vzadu na stroji.

Konstrukční řešení vedoucí ke snadné obsluze. Dvě zářivé LED diody zaručují perfektní viditelnost v pracovním prostoru – ve dne iv noci. Rychlost 1100 stehů za minutu slibuje maximální efektivitu práce.