Zavolejte na: +420 602 703 755

Bernette | 05 Academy

10 190 Kč
8 421,49 Kč bez DPH
na objednávku Akce Novinka

Bernette 05 Academy je výkonný šicí stroj s maximální rychlostí šití 1 100 stehů za minutu. Nabízí 30 nejdůležitějších stehů pro různé typy projektů a možnost šití super pružného stehu (Lycra) a přikrývkového stehu. Je vybaven 12 přítlačnými patekami, 2 zářivými LED diodami pro optimální osvětlení pracovního prostoru a kvalitním přídavným stolem pro rozšíření pracovního prostoru. S Bernette 05 Academy budete mít nástroj, který vám umožní realizovat vaše šicí sny s precizností a profesionálním výsledkem.

Bernette 05 Academy je šicí stroj navržený pro ty, kteří se nebojí vyjádřit svou kreativitu. S jeho širokou škálou užitečných funkcí a rychlým motorem je tento stroj ideálním společníkem pro splnění vašich nejdivočejších snů. S 30 exkluzivními stehy vám Bernette 05 Academy umožní rychle a snadno vytvářet jedinečné projekty.

Pro náročné projekty, které vyžadují pomalé tempo, můžete snížit maximální rychlost šití a plně se soustředit na každý detail. Bernette 05 Academy je vybaven 12 přítlačnými patekami, které vám poskytnou správnou podporu v každé situaci. Díky chrániči prstů s jednoduchým upevněním budete mít vždy jistotu bezpečnosti při práci.

Pro ještě větší pracovní prostor je součástí základní výbavy velký a praktický přídavný stolek, který vám umožní pohodlně pracovat i s většími projekty. Bernette 05 Academy je vybaven také 2 zářivými LED diodami, které zajišťují optimální osvětlení pracovního prostoru.
Hlavní vlastnosti:

    Maximální rychlost šití: 1 100 stehů za minutu
    30 nejdůležitějších stehů pro různé typy projektů
    Možnost šití super pružného stehu (Lycra) a přikrývkového stehu pro dokonalý vzhled
    Chránič prstů pro bezpečnou práci
    2 zářivé LED diody pro optimální osvětlení pracovního prostoru
    Hlavní vypínač s možností omezení rychlosti pro přesnou kontrolu
    12 přítlačných patek v základní výbavě pro různé typy látek a efektů
    Kvalitní přídavný stolek pro rozšíření pracovního prostoru
    Nastavitelný přítlak patky pro dokonalé šití na různých materiálech
    Rotační chapač pro snadné navlékání nitě

S Bernette 05 Academy budete mít ve svých rukou nástroj, který vám umožní realizovat vaše šicí sny s precizností a profesionálním výsledkem. Nechte se inspirovat a objevte nekonečné možnosti, které vám tento šicí stroj nabízí.

Široká nabídka stehů pro všechny vaše potřeby. Kromě 30 nejdůležitějších stehů včetně knoflíkové dírky v jednom kroku, nabízí Bernette 05 Academy také dva nejžádanější stehy: steh Lycra pro super pružné látky a přikrývkový steh. I náročný uživatel si přijde na své.

Dokonalé vedení látky pro Vaše pohodlí. Zajištění rovnoměrného podávání látky nebylo nikdy jednodušší, díky nastavitelnému přítlaku patky. Nechtěné řasení tenkých nebo hrubých látek je minulostí. Nastavením napětí horní nitě dosáhnete optimálního vyvážení horní a spodní nitě.

Zasouvatelný podavač. Se zasunutým podavačem dosáhnete bez problémů rovnoměrných stehů při látání a šití volným pohybem. Podavač zasunete jednoduchým pohybem vzadu na stroji.

Plná nebo poloviční rychlost. Pro náročné šicí projekty Vám ideálně poslouží režim s poloviční maximální rychlostí 650 stehů/min. Pokud potřebujete šít dlouhé rovné švy, dokonale využijete plnou rychlost stroje, 1 100 stehů/min. Omezovač rychlosti Vám umožní obojí.

Velký přídavný stolek. Přídavný stolek nasadíte velmi jednoduše a ještě si jím usnadníte šití a vedení látky, zejména u velkých projektů. Po zaobleném stolku bude látka hladce klouzat.